пʼятниця, 14 квітня 2023 р.

ОСВІТА ПІД ЧАС ВІЙНИ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ

 

19 квітня 2023 року Державна служба якості освіти презентує результати дослідження щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах війни, а також проведе обговорення «Як забезпечити якість освітнього процесу?».

Участь у заході візьмуть: 

  • міністр освіти і науки України Оксен Лісовий;
  • голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак;
  • директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко;
  • заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.

Модеруватиме захід керівниця сектору освіти проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), міністерка освіти і науки України (2019-2020) Анна Новосад.

За результатами дослідження з’ясовано, як працюють заклади освіти в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти і педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили, які, на думку педагогів, результати навчання учнів.

Дослідження проведено у грудні 2022 – січні 2023 років Державною службою якості освіти України за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується кампанією «Alinea International» та фінансується урядом Канади. Дослідження охоплило 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.

Онлайн-трансляція — на ютуб-каналі Державної служби якості освіти.

Форма акредитації для ЗМІ.

Нагадаємо, раніше розповідали,як зареєструватися вступникам із ТОТ?

Немає коментарів:

Дописати коментар