Міжнародна науково-практична конференція 2020


Інформуємо вас, що 04-05 червня 2020 року відбудеться попередньо запланована Міжнародна конференція «Біорізноманіття України в контексті сучасних природних умов середовища» в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Тернопіль, вул. В.Громницького, 1. згідно реєстру науково-практичних конференцій МОН.


У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі конференція відбудеться в онлайн-форматі  із виступами заявлених спікерів та наданням сертифікатів усім учасникам, що зареєструвалися.


Вхід в On-line режим конференції за адресою : https://meet.google.com/aqw-kinx-dmx


Термін подачі матеріалів подовжено до 20 травня 2020 р.


Мета конференції: Науково обґрунтувати сучасні актуальні проблеми збереження в Україні біологічного і ландшафтного різноманіття у контексті природних умов середовища, розвиток рекреації, екологічний туризм, освітні аспекти облаштування ландшафтів.

До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, працівники управлінь (відділів) освіти і науки, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та інших методичних установ, керівники та педагогічні працівники закладів освіти різних рівнів акредитації.


Програмою конференції передбачено роботу пленарного та секційних засідань.


Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Актуальні проблеми збереження в Україні біологічного і ландшафтного різноманіття у контексті сталого розвитку.

2. Збалансоване природокористування: лісові, земельні, водні ресурси.

3. Розвиток рекреації в природних об’єктах та територіях природно-заповідного фонду, екологічний туризм.

4. Значення біорізноманіття в житті людини: пряме і непряме його використання, управління таксонами, які потребують особливої уваги.

5. Стан та розвиток об’єктів і територій ПЗФ.

6. Збереження біорізноманіття в умовах урбанізованих систем.
7. Освітні аспекти облаштування ландшафтів.
8. Еколого-просвітницька робота: просвіта, освіта, виховання.

9. Постаті та події в контексті вивчення і збереження біорізноманіття.


Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Для участі у роботі конференції просимо надіслати до 20 травня 2020 року на електронну адресу (kafikt@ippo.edu.te.ua) тези доповіді (див. Додаток 1) та заповнити заявку учасника за вказаним посиланням (https://forms.gle/9Vixy46ptijU8FDw7). Назви файлів тез слід оформляти за зразком: tezy-Ivaniv.Фінансові умови участі в конференції: учасники конференції сплачують організаційний внесок у розмірі 200 грн для часткового покриття витрат на проведення конференції (друк збірника матеріалів, програми конференції, сертифіката учасника конференції).Наукові статті за бажанням автора можна опублікувати у фаховому виданні «Науковий вісник НЛТУ України». Автори повинні подавати матеріал самостійно. Ознайомитися з вимогами до оформлення та правилами подання статті можна на офіційному сайті журналу за вказаним посиланням https://nv.nltu.edu.uaГрошовий переказ організаційного внеску за участь в конференції здійснюється після підтвердження інформації про прийняття матеріалів до друку на р/р UA 278201720314241001201047804 ГУ ДКСУ у Тернопільській обл. код 02139788. 

Одержувач: Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (м.Тернопіль, вул. В. Громницького, 1).

Призначення платежу: оплата за публікацію тез конференції. 

Прохання повідомляти про переказ надіславши електронну копію чека про оплату чи скрин електронного платежу на адресу оргкомітету конференції (kafikt@ippo.edu.te.ua). У назві файлу скан-копії квитанції просимо зазначити прізвище учасника конференції. Наприклад: oplata-Ivaniv.jpeg.

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, відрядження, проживання, харчування тощо), оплачують самі учасники. Вартість проживання однієї особи в гуртожитку готельного типу становить 125 - 240 грн. (номери “Стандарт”, “Стандарт-плюс”) за добу.

Адреса оргкомітету:

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, кафедра змісту і методик навчальних предметів, м. Тернопіль, вул. В.Громницького 1, 46027. E-mail: kafikt@ippo.edu.te.ua

Координатори конференції:

Черняк Володимир Максимович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри змісту і методик навчальних предметів. Номер моб. +380964254300, e-mail: v.chernyak@ippo.edu.te.ua

Олексюк Олеся Романівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів. Номер моб. +380672255710, e-mail: o.oleksyuk@ippo.edu.te.ua

Смерека Галина Іванівна, методист кафедри змісту і методик навчальних предметів. Номер моб. +380968433293, e-mail: g.smereka@ippo.edu.te.ua

1 коментар: